Share:
 

Umpire Allocations

Season 
Grade 
Date Range:
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Grade ViewUmpire View
CompetitionGradeRoundMatch DetailsVenueUmpire 1Umpire 2
12
 Page 1 of 2, items 1 to 25 of 39.
ASCASection 1 Halliday/Heptinstall Cup13 ICC Sharks v Keswick Hackham Community Sports Club (Oval 1) Doctors Road Stephen Davis 
ASCASection 1 Halliday/Heptinstall Cup13 Coromandel Ramblers v Cove Hawthorndene Oval Watahuna Avenue John Williams ASCA 
ASCASection 1 Halliday/Heptinstall Cup13 Plympton Footballers v Glenelg ANA Plympton Oval Corner of South and Park Terraqce Andrew Wright 
ASCASection 1 Halliday/Heptinstall Cup13 Western Youth Centre v Port Noarlunga Western Youth Centre 57-79 Marion Road Lucian Sanjeewa Fernando 
ASCASection 10 Morphett Vale Butcher Cup13 Keswick IV v Plympton Footballers III Seaview Downs Primary School Ross Street   
ASCASection 10 Morphett Vale Butcher Cup13 Mitchell Park IV v Happy Valley III Hamilton Secondary College 815 Marion Road   
ASCASection 10 Morphett Vale Butcher Cup13 South Road IV v Coromandel V Clapham Primary School Barretts Road   
ASCASection 2 ICA Stepney Cup13 Coromandel v North Haven Hewett Oval (Hewett Oval) Corner of Garnett Avenue and Coromandel Parade Hussain Ratlamwala 
ASCASection 2 ICA Stepney Cup13 South Road v Happy Valley Edwardstown Oval () Raglan Avenue Ray Thatcher 
ASCASection 2 ICA Stepney Cup13 Sheidow Park v Morphettville Park Sheidow Park Primary School Adams Road Scott McSorley 
ASCASection 2 ICA Stepney Cup13 Fitzroy v Belair Sam Johnson Sportsground Swan Court Darryl Broadbent 
ASCASection 3 McAvaney Trophies Cup13 Morphettville Park II v Western Youth Centre II Women's Memorial Playing Fields (Oval 1 - Gordon Brown) Shepherds Hill Road   
ASCASection 3 McAvaney Trophies Cup13 Mitchell Park v Southern Mitchell Park Reserve Corner of Bradley Grove and Celtic Avenue Trevor Lambert 
ASCASection 3 McAvaney Trophies Cup13 Morphett Vale v Coromandel Ramblers II Morphett Vale Football and Sports Club 4 Wheatsheaf Road John Zadow 
ASCASection 3 McAvaney Trophies Cup13 Keswick II v Warradale Immanuel College (Saratoga Oval) Morphet Road   
ASCASection 4 Elder Meat Store Cup13 North Haven II v Coromandel II Largs North Reserve Ovals (Main Oval) Victoria Road Steven Lloyd 
ASCASection 4 Elder Meat Store Cup13 Happy Valley II v Plympton Footballers II Happy Valley Oval Taylors Road Russell Hewett 
ASCASection 4 Elder Meat Store Cup13 St George v ICC Sharks II Urrbrae Agricultural High School 505 Fullarton Road Kevin Spencer 
ASCASection 4 Elder Meat Store Cup13 Afghan v Sheidow Park II Victoria Park Sports Fields (Victoria Park Sports Fields - Oval #1) East Terrace   
ASCASection 5 At the Toss of a Coin Cup13 Port Noarlunga II v ICC Sharks III Port Noarlunga Football and Sports Club Britain Drive   
ASCASection 5 At the Toss of a Coin Cup13 Glenelg ANA II v South Road II Plympton International College Errington Street   
ASCASection 5 At the Toss of a Coin Cup13 Cove II v Mitchell Park II Cove Sports and Community Club Oval Road   
ASCASection 5 At the Toss of a Coin Cup13 Belair II v Adelaide Nepalese Gums Oval Queens Jubilee Drive Phil Megson 
ASCASection 6 Blackwood Sound Cup:13 Southern Warriors v Kenilworth Marion Primary School Malcolm Avenue   
ASCASection 6 Blackwood Sound Cup:13 Warradale II v St George II McAuley Community School (Mawson Oval) Colton Avenue   
Total Records: 0